Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'merge_cell' not found or invalid function name in /foodcheck.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 292
O firmie – FoodCheck

Dystrybutorem szybkich testów i badań laboratoryjnych dla przemysłu spożywczego jest firma 4Active.

Firma 4Active od 2008 r. prowadzi działalność na polu diagnostyki medycznej, ze szczególnym uwzględnieniem nietolerancji pokarmowych i zaburzeń ze strony mikroflory jelitowej. Rola producenta i dystrybutora testów diagnostycznych jest odpowiedzialna i wymagająca. Jakość produktów i usług medycznych wpływa bowiem na ludzkie zdrowie i życie. Dlatego równolegle prowadzimy prace badawczo-rozwojowe, szkolenia oraz bierzemy czynny udział w konferencjach naukowych.

Dobre praktyki i zdobyte doświadczenie przenosimy na nowy dział naszej firmy, jakim jest analiza żywności. Potrzebę dbania o dobro pacjenta-alergika-konsumenta, możemy teraz realizować również z udziałem producentów żywności, wspólnie wpływając na jej bezpieczeństwo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy i odwiedzenia stron produktów.

W celu nawiązania współpracy i zamówienia produktów prosimy o kontakt poprzez formularz w zakładce KONTAKT.

 

Wspieramy Kampanię Bezpieczna Żywność

Celem KAMPANII BEZPIECZNA ŻYWNOŚĆ jest poprawa bezpieczeństwa żywności oraz zwiększenie dostępności żywności dla osób wrażliwych na pokarm. Zjawisko zanieczyszczania żywności, zafałszowywania składu oraz zabezpieczania się producentów niejednoznacznymi informacjami o komponentach produktów jest powszechne. Bardzo mocno ogranicza to dostęp do bezpiecznych produktów, nawet tych podstawowych, o najniższym stopniu przetworzenia – np. mrożone truskawki czy pieprz opatrzone są komunikatem „Produkt może zawierać mleko”.

Dołącz do akcji na: www.bezpiecznazywnosc.net

bezpiecznazywnosc.net